Een nieuwe collectie
- Geplaatst op
- Door Chaos and Order
- Geplaatst in kinderkleding, meisjeskleding, nieuwe collectie, wintercollectie chaos and order, winterjas
- 0

Een nieuwe collectie brengt allerlei voorbereidingen met zich mee. Voor de aankomende wintercollectie hebben we in juni weer de fotoshoot gehad. Lees je mee?
De zomervakantie staat voor de deur en we zijn druk met het voorbereiden van de nieuwe collectie Winter kleding van Chaos and Order.
Bijna alle artikelen voorafgaande aan de productie zijn binnen en we hebben de fotoshoot gehad. Met het mooie warme weer stonden de 7 kidsmodels in winterkleren in de fotostudio van Niek Erents in Vroomshoop.
Voorbereidingen fotoshoot Chaos and Order
Aan een fotoshoot gaat een hoop vooraf. Het begint met een meeting met de fotograaf om de collectie door te nemen. Welke prints gebruiken we, wat zijn de kleuren van de nieuwe collectie, wat voor jurkjes, rokjes, shirts, jasjes zitten er in de collectie en wat past daarbij? Ook gaan we nog even goed na wat we mooi en minder mooi vonden aan de afgelopen fotoshoot, met andere woorden, wat kunnen we nog beter doen? Dan is het tijd om te brainstormen. Allerlei ideeën komen op tafel, verschillende mogelijkheden voor achtergronden en welke accessoires gaan we gebruiken. Belangrijk is dat er een lijn in zit en het een geheel wordt.
Nieuwe wintercollectie
De nieuwe wintercollectie staat er weer op en het resultaat mag er zijn. We gebruiken een nieuwe stof in de collectie; velours! Misschien heb je vroeger ook zo’n heerlijk zachte trui gehad die je niet meer uit wilde doen. Het is een mooie stof dat grotendeels van katoen is gemaakt en het heeft een klein glansje. Daarnaast gebruiken we mooie gouden details in borduurtjes tapes en koordjes. En natuurlijk niet te vergeten, 2 hele mooie winterjassen voor meiden.
In augustus zal de collectie verkrijgbaar zijn, we kijken er naar uit!
Reacties
Wees de eerste om te reageren...